Natáčení

Marecam je předním českým výrobcem hudebních a dokumentárních pořadů s vlastním postprodukčním studiem.

Videorecording

Zajišťujeme komplexní záznam obrazu a zvuku z koncertů, divadelních představení, sportovních a společenských událostí včetně špičkového postprodukčního zpracování v TV broadcast kvalitě a případně i následný DVD authoring a mastering. Marecam disponuje vlastním dálkově ovládaným multikamerovým systémem s bezkompresním záznamem všech kamer do harddisků, s robotnickými pojezdy speciálně vyvinutými pro tento druh natáčení. Odborný team zajišťující obsluhu systému během záznamu stejně tak jako zkušení operátoři a zvukaři podílející se na jeho následném zpracování jsou zárukou nejvyšší kvality výsledného produktu. Díky mobilitě systému je Marecam schopen zajistit záznam jakéhokoliv projektu po celé Evropě. Marecam realizuje nahrávky jak v malých klubech, tak velkých divadlech, koncertních síních a sportovních halách. Při menších natáčeních je obvykle používáno 12 až 16 kamer, u velkých projektů je to i více než 20 kamer.

Marecam broadcast television system

Robotický dálkově řízený kamerový systém ve spojení s klasickou kamerovou technikou je skvěle použitelný pro koncerty, opery, divadelní představení, TV pořady a show. Jeho největší předností je velikost jednotlivých segmentů a možnost jejich montáže prakticky kamkoliv v sále. Díky minimalizaci komponentů nahrávacího systému, nedochází k omezování interpretů a diváků, natáčení je tak možné i při plně obsazeném hledišti, což je výhodou pro pořadatele.

Projekty

Mezi naše realizované projekty patří například natočení a vydání DVD George Duka, Hanka Jonese, výroba hudebních pořadů pro Českou televizi, TV Barrandov či španělskou Tele 5 nebo záznamy klasické hudby pro japonské vydavatelství JVC Victor.